Fórum

Datum 14.04.2009

Vložil Machal

Titulek Re: poslední info

Odpovědět

Potvrzuji-včera bylo na Matyldě celkem uklizeno

Datum 20.04.2009

Vložil Michal

Titulek Re: Re: poslední info

Odpovědět

Včera jsem byl na Matyldě a je to humus. Ještě že jsem měl starý kolečka. Kolem dráhy se pořadá pracuje a místy je dost kamínku a bláto. Zatím volím raději Hipodrom.

Datum 10.04.2009

Vložil matej

Titulek ahoj

Odpovědět

Nevíte, kolik měří dráha kolem Matyldy ?

Datum 11.04.2009

Vložil Lukas

Titulek Re: ahoj

Odpovědět

Ahoj Matěji,
Matyld má cca 4km. Viz.: https://www.most-inline.cz/news/matylda-se-brobouzi/

Datum 29.03.2009

Vložil theo

Titulek Matylda

Odpovědět

Nevíte někdo jestli už je kompletně dostavěná dráha na Matyldě?? Popřípadě jak to tam vypadá? :-)

Datum 01.04.2009

Vložil online

Titulek Re: Matylda

Odpovědět

Ne, stále není dostavěná, ale jezdit se dá, pokud nevadí, že se musíte vracet.... ale byl jsem tam včera a je tam spousta kamínků a uschlého jílu od nákladních aut ze stavby, takže moc nedoporučuji :-((

Datum 01.04.2009

Vložil Honza

Titulek Re: Matylda

Odpovědět

na matyldě je to hruza a když vyčistí ty kaminky tak tam budou diry z toho jak tam jezdí nakladáky. za 22 milionu to pěkně odflákli

Datum 03.04.2009

Vložil Machal

Titulek Re: Matylda

Odpovědět

Blbost -matylda je kompletne vyasfaltovaná (byla už v lednu)a jezdit se tam dá...ale je pravda že by to chtělo vyčistit-kamínků je tam hafo

Datum 04.04.2009

Vložil Theo

Titulek Re: Re: Matylda

Odpovědět

no zítra se tam chystám, tak uvidím...doufam, že to dokončí do léta..a nevíte jestli jsou tam nějaké skříňky na věci, které taky slibovali udělat?

Datum 09.04.2009

Vložil admin

Titulek Re: Re: Re: Matylda

Odpovědět

Sezóna se díky krásnému počasí letos rozjela rychleji a ještě jsme neposbírali aktuální informace o bruslení v Mostě. Jak to vypadá na Matyldě Theo?