Fórum

Datum 07.08.2008

Vložil admin

Titulek Re: Re: Nápady a připomínky

Odpovědět

Něco takového už existuje. Doporučuji: https://www.treninkovydenik.cz/. Je to přesně to o čem píšeš ;-)

Datum 08.08.2008

Vložil Cvrnda

Titulek Re: Re: Re: Nápady a připomínky

Odpovědět

Vím, zkoušel jsem to, ale řekl bych, že to je už jakési mrtvé. Zkusil jsem tam zadat novou trasu - Hipodrom, nešlo mi to. Tak jsem napsal adminovi už je to cca tři týdny a nikdo se mi neozval.

Datum 08.08.2008

Vložil admin

Titulek Re: Re: Re: Re: Nápady a připomínky

Odpovědět

Potvrzuji, včer jsem to také zkoušel.. :-(

Datum 31.07.2008

Vložil Roller

Titulek opava

Odpovědět

Dík za sqělý tip na pojezd v Opavě! V srpnu jedu - nechce se někdo přidat? :-))))

Datum 29.07.2008

Vložil Roller

Titulek Hipodrom

Odpovědět

Zdravím, byl jsem dnes prvně testnout asfalt na HIPODROMU a SUPER!

Datum 23.07.2008

Vložil Jitka

Titulek Matylda

Odpovědět

Zdravím! Chodím na Matyldu a štve mě, že přes sotva dokončený asfaltový okruh, jezdí těžké náklaďáky, protože se dokončuje i druhá, štěrkovo písčitá cesta. Mám obavy, že se asfalt poškodí a zima pak udělá také své...Jinak těmto novým stránkám přeji hodně úspěchů! :-)

Datum 23.07.2008

Vložil admin

Titulek Re: Matylda

Odpovědět

Ahoj Jitko, na Matyldě jezdím také často a souhlasím. Na druhou stranu mě překvapuje, že i přes stavební činnost je dráha bez problémů průjezdná. Ty dělníci po sobě snad vždycky zametou :-)) ...těším se až bude okruh dokončen... BRUSLENÍ ZDAR!

Datum 21.07.2008

Vložil tony

Titulek parada

Odpovědět

A co zavody pro deti a ost...Budou???

Datum 23.07.2008

Vložil admin

Titulek Re: parada

Odpovědět

Zdravím Tony, dali jsme si za úkol vytvořit stránky informativního charakteru, abychom podpořili in-line bruslení v regionu. Závody zatím nejsou v plánu, ale kdo ví.... :-) ...Nyní můžu doporučit závody v Lounech, které se konají tuto sobotu. Šanci mají jak děti, tak dospělí. Více čtěte v novinkách... BRUSLENÍ ZDAR

Datum 14.07.2008

Vložil Jirka

Titulek Konečně něco pořádného!

Odpovědět

Držím palce a těším se na další informace na tomto webu!