Fórum

Datum 24.04.2009

Vložil Roman

Titulek Kvalita povrchu na Matyldě

Odpovědět

Ahoj, jsem rád, že vznikl okruh na Matyldě, je moc bezva. Jem mne mrzí, že okruh je nový a kvalita povrchu velmi utrpěla. Nejprve se položil asfalt a následně se prováděly terenní úpravy. Plně naložené nákladní auta poničila povrch asfaltu vytrháním a tím vznikly malé důlky. Za dotace EU to nikoho z odpovědných netrápí. Každý ať si to posoudí s
kvalitou povrchu na Hipodromu. Přeji každému bezva ježdění bez úrazu. Roman

Datum 24.04.2009

Vložil Michal S.

Titulek Re: Kvalita povrchu na Matyldě

Odpovědět

Jasně..souhlasím. Matylda je zatím tragická, protože prioritou není vytvořit nové kvalitní sportoviště, ale namastit si kapsu s evropských peněz. Myslím tím politiky a jejich účast ve stavebních firmách, atd. ;-) Jinak sportu zdar a Hipodromu především!

Datum 26.04.2009

Vložil Theo

Titulek Re: Kvalita povrchu na Matyldě

Odpovědět

jo Matylda není tak kvalitní jako hipodrom a nejsou tam zatím ani ty skříňky na věci co slibovali, ale i tak zatím jezdím jenom tam..je tam málo lidí a autobusy tam jezdí často..nemám auto takže je pro mě hipodrom trochu z ruky...nevíte jestli zase přes léto tam budou jezdit autobusy?

Datum 20.04.2009

Vložil Machal

Titulek ???

Odpovědět

Za jak dlouho jezdite Matyldu??

Datum 21.04.2009

Vložil Lukas

Titulek Re: ???

Odpovědět

Nevim, ..zmerim a napisu ;-)

Datum 19.05.2009

Vložil Kamo

Titulek Re: Re: ???

Odpovědět

...tak za kolik? ... jezdim Hipodrom za 7 min. ...

Datum 16.04.2009

Vložil Lukas

Titulek Hipodrom

Odpovědět

Včera jsem jezdil Hipodrom...už jsou tam nainstalovány zamykatelné skříňky na odložení věcí. Super!

Datum 14.04.2009

Vložil Machal

Titulek ???

Odpovědět

Dopuručili by jsem někdo do bruslí K2 Moto koupit novy kolečka a ložiska nebo si raději mám koupit nový brusle komplet???

Datum 22.04.2009

Vložil Honza

Titulek Re: ???

Odpovědět

Pokud máš brusle na cajku, tak si kup nový kolečka a ložiska...

Datum 14.04.2009

Vložil Sandra

Titulek poslední info

Odpovědět

Ahoj všem příznivcům inline bruslení na Matyldě, naposledy jsem to ozkoušela včera a můžu všem vřele doporučit, dráha uklizená jako ještě nikdy, málo lidí - takové horko asi lidi odradí a brusleni no parádička.