Fórum

Datum 12.05.2009

Vložil Machal

Titulek Re: Hipodrom

Odpovědět

Promin ale jestli jezdís na veřejny dráze tak nempčítej s tím že tam budeš sám a že tam bude samej zavodník...Ale jinak co se týče pravidel tak s tebou souhlasím..

Datum 14.05.2009

Vložil Kamo

Titulek Re: Re: Hipodrom

Odpovědět

.. a o to tu jde :-)

Datum 31.07.2010

Vložil ...

Titulek Re: Re: Re: Hipodrom

Odpovědět

chtela bych videt tebe, kdyby jsi mel deti

Datum 13.05.2009

Vložil Křemílek

Titulek Re: Hipodrom

Odpovědět

Dneska jsem poprvé zkusil i Matyldu. Tento okruh i Hipodrom vám jako chomutovák závidím. Jen nechápu lidi, který jsou pořád nespokojený. Já myslím, že když včas zakřičíš, že ti každej v pohodě uhne. Pokud máš problém s hlasivkama, tak proč nejezdíš na Matyldě? Tam je místa dost.

Datum 14.05.2009

Vložil Kamo

Titulek Re: Re: Hipodrom

Odpovědět

Křemílku, bojím se že někomu ublížím. Srážka s dítětem ve 40km rychlosti není žádná sranda, garantuju Ti, že tady hlasivky nepomůžou :-).
Matylda je samej šutr. Motaj se tam lidi se psama.
Můj příspěvek byl spíš apelem na lidi co vlezou na dráhu a nezajímá je, že jsou zde nějaký pravidla.

Datum 21.05.2009

Vložil Roller

Titulek Re: Re: Re: Hipodrom

Odpovědět

Pravdu díš Kamo, lidi vlezou na drahu a motaj se jak hovada...jezdi vedle sebe a jsou roztazeny prez celou drahu,...krafou nebo maj sluchatka v usich a strasne se divej, ze je chce nekdo predjizdet....navic helma a chranice jim nic nerikaj....takova srazka ve 40km/hod. je peknej masakr a hezky silnicni liseje....tak motakum zdar!

Datum 31.07.2010

Vložil ...l

Titulek Re: Re: Re: Re: Hipodrom

Odpovědět

jsi v pohode?...to je snad normální, ze si lidi povídají, chodí s prateli udelat neco pro zdraví a ne jako ty SÁM... a k čemu chráníče? akorát mi vadí, když s evysekám, tak je to muj problém

Datum 27.04.2009

Vložil Machal

Titulek :-)

Odpovědět

Zejtra by prej měla bejt Matylda zametená-teda podle jednoho kompetentního pána z technickejch...

Datum 28.04.2009

Vložil Theo

Titulek Re: :-)

Odpovědět

tak to jsem zvědavej...já se tam chystám až ve čtvrtek

Datum 28.04.2009

Vložil Machal

Titulek Re: Re: :-)

Odpovědět

Tak dej vedet jestli nekecal...dík