Fórum

Datum 26.04.2010

Vložil Machal

Titulek Re: "Chrastění"

Odpovědět

Ahoj..zaleží na tom co ti tam začalo chrastit..je např.možný že tam máš někde zaseknutej kamínek...Jinak na mechanické vady zpusobené pádem se záruka nevztahuje..Prve to zkus vyčistit a uvidíš..tak ahoj

Datum 02.04.2011

Vložil Jirka

Titulek Re: "Chrastění"

Odpovědět

Ahoj, je také dost možné, že se ti do ložisek dostal jemný prach a tohle může způsobovat to chrastění... Jak bylo řečeno vyčisti a pak zkus reklamaci. A při ní ti přeji hodně štěstí a pevné nervy! V Apolo sport si už nekoupím ani tenisák! Zakoupil jsem před rokem zde brusle Rollerblade Speedmachine 90 v ceně přez 6000 kč. Po cca 3 měsících mi odešla upínací ráčna. Jakmile jsem botu utáhnul, cvaklo to a zubatej pásek vyjel celý ven. Na prodejně jsem to reklamoval a i paní uznala, že za ty prachy je to šmejd. Sepsali jsem reklamaci. Po 25 dnech brusle dorazili s tím, že vada se neprojevila. Tak jsem si byl stěžovat v tom servisu. Brusle si znovu vzali a za 14 dní mi je vrátili s tím, že si za tuto vadu mohu sám a nic nedostanu,že jsem prý s nimi moc často padal.. Podotýkám, že bruslím už nějakých 5 let a považuji se za velmi zdatného bruslaře a pád jsem neměl ani nepamatuju. Načež tyhle fešáky, jsem střežil jako oko v hlavě. A oni mi řeknou takový blábol pak. Takže to dopadlo tak, že jsem si brusle vzal zpět a nechal si je za svoje vlastní love u jednoho šikovného pána opravit. Toliko moje zkušenost s Apolo sportem most. A co jsem slyšel , nejsem jediný a nejde jen o brusle...

Datum 17.09.2009

Vložil kaverin

Titulek pohyb psů

Odpovědět

zdravim, nevíte někdo jak to je s volným pohybem psů na matyldě? Měla by tam platit vyhláška s tím, že musí mít majitel psa na vodítku ne? Díky za odpovědi

Datum 21.09.2009

Vložil Machal

Titulek Re: pohyb psů

Odpovědět

mám pocit že máš pravdu-pořád je to uzemí města a proto by měl bejt pes na vodítku

Datum 29.03.2010

Vložil šoumenvodnetbooku

Titulek Re: pohyb psů

Odpovědět

Správně mají na dráhu vstup pouze bruslaři a cyklisté (koloběžkáři apod.). Dokonce ani rybáři by na ní neměli sedět.

Datum 02.04.2011

Vložil Jirka

Titulek Re: Re: pohyb psů

Odpovědět

S těma psama je to vůbec hustý tady. Krom bruslí jezdím hodně na MTB. loni jsem měl ošklivou bouračku, když mi do cesty vběhl pes. Psovi jsem sice zlomil packu ,ale svoje kolo jsem odepsal, helmu taky, koleno jsem měl na šití a loket po operaci chrupavky. Páníček mě seřval, nadával mi do kreténů a hovad, protože jsem mu přejel beníčka. A zavolal na mě MěP. Po jejich příjezdu se začal velice rozčilovat, že oni jdou po něm a ně po mě jakožto hulvátovi co vraždí pejsky :) Jinak děkuji strážníkům, za pomoc a za odvoz do nemocnice. Docela fajnový chlapíci. S pánem se dodnes soudím....bezúspěšně, jak jinak :)

Datum 07.09.2009

Vložil Machal

Titulek ??

Odpovědět

Je tu nějak mrtvo....to už nikdo nedrandí??

Datum 04.06.2009

Vložil lada

Titulek koupě bruslí

Odpovědět

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo doporučit nějakou prodejnu se širokým výběrem bruslí v Mostě ? Děkuji !

Datum 04.06.2009

Vložil Machal

Titulek Re: koupě bruslí

Odpovědět

Podle mě je nejvetší vyběr ve Sportisimu nebo jak se ten novej sport u Sparu jmenuje..

Datum 07.06.2009

Vložil zelvik

Titulek Re: koupě bruslí

Odpovědět

v intersportu v centralu jich mají hodně a ani nejsou tak drahé,,je možnost projet se tam na nich:-D Já jsem si je tam koupila a jsem s nimi spokojená!