Fórum

Datum 29.03.2011

Vložil Jirka

Titulek Re: Re: délka Benediktu

Odpovědět

Jak píše Machal, cca 2 km, pokud si pamatuji, tak na kole mi to ukázalo 1,92, ale ruku do ohně za to nedám :)

Datum 15.06.2010

Vložil Šárka

Titulek bruslit se psem

Odpovědět

Bylo by dobrý někde zveřejnit určitá pravidla pro in-line.
Když už jezdí někdo se psem na vodítku, který očividně venčí paničku a pobíhá ze strany na stranu, tak at si slečna uvědomí že tam není sama. Ani základní pravidlo jezdit na pravé straně mnohým z vás nic neříká.

Datum 04.09.2010

Vložil Lukáš

Titulek Re: bruslit se psem

Odpovědět

Ahoj,

pravidla jízdy by měly být u každé in-line dráhy na viditelném místě a povinností každého, kdo jde sportovat do nějakého areálu, je seznámit se s pravidly. To samé platí pro ostatní rekreanty, pejskaře, maminky s dětmi a podobně. Na Hipodromu je pěším vstup zakázán. Benedikt říká, že je vstup na vlastní nebezpečí a u Matyldy nevím zda už něco visí a zda je už oficiálně otevřená. Měj se :-)

Datum 28.11.2010

Vložil Šárka

Titulek Re: Re: bruslit se psem

Odpovědět

Ahoj,
no právě.....že na Matyldě něco takového chybí.
Měj se :-)))

Datum 10.06.2010

Vložil Machal

Titulek ??

Odpovědět

Uměl by mi někdo vysvětlit jak je možný za na ovále vítr fouká z obou stran...

Datum 16.05.2010

Vložil Veronika

Titulek dotaz

Odpovědět

Na stránkách Sportisima jsem se dočetla o akci bezpečně na K2 in-line, která by měla u Vás na Hypodromu proběhnout 22.5.2010. Nevíte, kde bych sehnala bližší informace? Děkuji

Datum 26.04.2010

Vložil Evka

Titulek brusle Tempish

Odpovědět

Dobrý den,
nevíte náhodou, kde by se dali v Ústeckém kraji sehnat brusle této značky v kamenném obchodě? Z e-shopu se mi nechtějí moc objednávat. Děkuji.

Datum 29.04.2010

Vložil Romana

Titulek Re: brusle Tempish

Odpovědět

čauky v Mostě v KL sportu naproti aqadromu

Datum 15.06.2010

Vložil Šárka

Titulek Re: Re: brusle Tempish

Odpovědět

ahoj Romčo,
nevím zda už jsi je sehnala, ale Tempish měli v bývalém objektu KSČ.

Datum 25.04.2010

Vložil Petr

Titulek "Chrastění"

Odpovědět

Dobrý den, měl bych dotaz. Jsem téměř úplný začátečník a prosím o radu. Včera a dnes jsem poprvé jsem poprvé vyjel na nově koupené brusle na Matyldu. Samozřejmě se mi nevyhnuli cca 3 pády. Ale po tom posledním začalo v levé brusli "chrastit". Myslíte, že je to na reklamaci, nebo že by mi porouchanou část mohli v obchodě vyměnit či opravit (Apolo sport). Chápu, že porucha může být z mého pádu, ale myslím, že by brusle pro začátečníky měly nějakou dobu vydržet, nejen zhruba dva a půl okruhu kolem matyldy.
Děkuji