Fórum

Datum 15.02.2011

Vložil Věrča

Titulek In-liny v zimě

Odpovědět

Zdravím, jsem z CV a v létě jezdím k Vám na Matyldu. Slyšela jsem, že přes zimu by měla být v Mostě otevřená umělá dráha pro in-line bruslaře, ale bohužel jsem se nikde nedočetla kde a kdy? Nevíte někdo o tom? Díky za info.

Datum 07.03.2011

Vložil Machal

Titulek Re: In-liny v zimě

Odpovědět

Vloni se v zimě jezdilo na bruslích v motokarové hale ve Vtelně ale letos asi ne.Zkus se tam pozeptat. Tak ahoj.

Datum 29.03.2011

Vložil Jirka

Titulek Re: In-liny v zimě

Odpovědět

Letos v zimě bylo možné zajezdit si na in-linech na bývalém zimáku vedle gymnázia. Zvažuje se to i letos. Jen upozornění, v hale se netopí.

Datum 13.08.2010

Vložil Petra

Titulek je ten kurz vůbec dostupný???

Odpovědět

Tak se tady o závod zkouším přihlásit na kurz inlinů a telefon nikdo nebere a email je nedoručitelný. velmi užitečné děkuji.

Datum 04.09.2010

Vložil Lukas

Titulek Re: je ten kurz vůbec dostupný???

Odpovědět

Ahoj,
nevím proč se Katka neozýva, třeba je na dovolené. Zkus se zastavit na Benediktu, kde provozuje In-line bar. Měj se :-)

Datum 12.09.2010

Vložil Machal

Titulek Re: Re: je ten kurz vůbec dostupný???

Odpovědět

Není ten bar na Hipodromu??

Datum 02.10.2010

Vložil Lukáš

Titulek Re: Re: Re: je ten kurz vůbec dostupný???

Odpovědět

Promiňte, samozřejmě je to Hipodrom :-)..díky Machale

Datum 31.03.2011

Vložil Katka

Titulek Re: Re: je ten kurz vůbec dostupný???

Odpovědět

Zdravím, nevím jestli už jsem se slečnou mluvila, v té době byl zrovna in-line tábor, takže jsem na telefonu byla velmi málo. Jejího dotazu jsem si všimla až teď, takže pokud bude chtít info na tel: 603 819 825 ne na mailu nainlajny@seznam.cz

Datum 29.06.2010

Vložil Piruna

Titulek délka Benediktu

Odpovědět

Ahoj, prosím, nikde jsem nenašla, jak dlouhá je dráha na Benediktu. Nevíte to někdo? Díky

Datum 06.07.2010

Vložil Machal

Titulek Re: délka Benediktu

Odpovědět

Ahooj-Bendák je dlouhej cca 2 km