Fórum

Datum 02.04.2011

Vložil Jirka

Titulek Re: "Chrastění"

Ahoj, je také dost možné, že se ti do ložisek dostal jemný prach a tohle může způsobovat to chrastění... Jak bylo řečeno vyčisti a pak zkus reklamaci. A při ní ti přeji hodně štěstí a pevné nervy! V Apolo sport si už nekoupím ani tenisák! Zakoupil jsem před rokem zde brusle Rollerblade Speedmachine 90 v ceně přez 6000 kč. Po cca 3 měsících mi odešla upínací ráčna. Jakmile jsem botu utáhnul, cvaklo to a zubatej pásek vyjel celý ven. Na prodejně jsem to reklamoval a i paní uznala, že za ty prachy je to šmejd. Sepsali jsem reklamaci. Po 25 dnech brusle dorazili s tím, že vada se neprojevila. Tak jsem si byl stěžovat v tom servisu. Brusle si znovu vzali a za 14 dní mi je vrátili s tím, že si za tuto vadu mohu sám a nic nedostanu,že jsem prý s nimi moc často padal.. Podotýkám, že bruslím už nějakých 5 let a považuji se za velmi zdatného bruslaře a pád jsem neměl ani nepamatuju. Načež tyhle fešáky, jsem střežil jako oko v hlavě. A oni mi řeknou takový blábol pak. Takže to dopadlo tak, že jsem si brusle vzal zpět a nechal si je za svoje vlastní love u jednoho šikovného pána opravit. Toliko moje zkušenost s Apolo sportem most. A co jsem slyšel , nejsem jediný a nejde jen o brusle...

Zpět na diskuzi